قرعه‌کشی «صد سکه» جشنواره «سال نو تا سال نو» به پرداخت ملت انجام شد

قرعه‌کشی‌های «صد سکه بهار آزادی» جشنواره «سال نو تا سال نو» ویژه دارندگان اپلیکیشن سکه در ساعت 11 روز چهارشنبه سوم اردیبهشت‌ماه انجام شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت به‌پرداخت ملت، مراسم انجام این قرعه‌کشی به‌صورت زنده از اینستاگرام behpardakht , اپلیکیشن سکه و تلویزیون اینترنتی تیوا پخش شد.

بنا بر این گزارش، قرعه‌کشی‌های جشنواره «سال نو تا سال نو» برای تعیین برندگان «صد سکه بهار آزادی» از سال گذشته و تا اسفند ماه ادامه داشته و جوایز آن به‌صورت صدسکه تمام بهار آزادی اهدا می‌شود.

برای شرکت در قرعه کشی جشنواره «سال نو تا سال نو» کافی بود از طریق انجام‌ تراکنش روی سکه ، اعم از خریدهای فروشگاهی، خرید شارژ سیم‌کارت تلفن همراه و بسته اینترنتی و نیز پرداخت قبوض ، امتیازهای خودتان را جمع آوری میکردید و با رساندن امتیازهای خود به ۱۰۰۰ امتیاز، وارد جشنواره شده از طریق تبدیل امتیاز ، وارد قرعه کشی میشدین. شما با خرج هر ۱۰۰۰ امتیاز یک شانس قرعه کشی دریافت میکردید

بنا بر اعلام شرکت به‌پرداخت ملت، جشنواره ایی جدید با جایزه میلیاردی بصورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه از اردیبهشت ماه برگزار می گردد که کافی است خرید شارژ سیم‌کارت تلفن همراه و بسته اینترنتی و نیز پرداخت قبوض را از طریق اپلیکشن سکه، پایانه‌های فروشگاهی و رمز کارگشای *741# انجام دهید.

همچنین برای آگاهی از اسامی برندگان قرعه‌کشی جشنواره «سال نو تا سال نو – به‌پرداخت» و کسب اطلاعات بیشترمی‌توانید به صفحه رسمی اینستاگرام شرکت به‌پرداخت ملت یا سایت این شرکت مراجعه کنید.