This is behpardakht website link .برگذاری قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه بانک ملت در روز 11 تیرماه

منبع خبر: وب سایت بانک ملت

تاریخ خبر: چهارشنبه، 8 تیر 1390

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، این بانک استقبال مردم از این دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه را گسترده و باشکوه خواند و اعلام کرد: در پاسخ به نیک اندیشی سپرده گذاران حساب های قرض الحسنه، قرعه کشی جشنواره در روز 11 تیر ماه سال جاری با حضور اعضای هیات نظارت بر قرعه کشی بانک ها شامل نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی ، دادستانی کل کشور و مدیران ارشد بانک ملت برپا می شود.

بر اساس این گزارش، جشنواره بزرگ حساب های قرض الحسنه بانک ملت که از اوایل خرداد ماه سال گذشته شروع شده بود با استقبال گسترده سپرده گذاران 31 اردیبهشت ماه سال جاری به پایان رسید.

بانک ملت برای این دوره جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز یکهزار و دویست جایزه نقدی 250 میلیون ریالی را به عنوان جوایز ویژه در نظر گرفته بود که در روزهای پایانی جشنواره به دلیل استقبال مردم و به پاس قدردانی از نیت خیر آنان ، تعداد جوایز ویژه خود را به یکهزار و 390 فقره جایزه نقدی250 میلیون ریالی افزایش داد.

در عین حال ، در این دوره صدها هزار جوایز نقدی دیگری نیز به قید قرعه به شرکت کنندگان در جشنواره اختصاص خواهد یافت.

اسامی برندگان خوش شانس جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملت پس از تایید هیات نظارت بر قرعه کشی بانک ها ، از طریق سایت این بانک و روزنامه های کثیر الانتشار به اطلاع مردم خواهد رسید.